מפה אישית

נועה תשבי נולדה ב-22 במאי, מזל תאומים. (שעת הלידה לא ידועה).

במפה האסטרולוגית האישית של נועה, השמש בתחילת מזל תאומים מדגישה את יכולתה הנהדרת לעבד במהירות מידע. נועה לומדת טקסטים מהר לפני ביצוע תפקיד על הבמה.
גם השליטה הגבוהה שלה בכמה שפות מתאימה לכך. כבת מזל תאומים, כלפי חוץ קיים רושם של קלילות אך פנימה קיימת מורכבות ברמה המחשבתית.
דוגמאות לאומנים ולשחקנים שנולדו עם שמש בתאומים: אנג'לינה ג'ולי, מרלין מונרו, ניקול קידמן, ג'וני דפ, נטלי פורטמן, אלאניס מוריסט ונעמי קמפבל-גם היא עם השמש בתחילת מזל תאומים.
אם קראתם את הביוגרפיה, וודאי נתקלתם בכמה מן השמות האלה.

במפה של נועה, המארס (מאדים) בתחילת טלה. מסורתית, מארס הוא שליט מזל טלה ואצל נועה הוא מודגש עוד יותר. בגלל המצאותו של המארס ממש בתחילת המזל וגלגל המזלות, זאת יכולת חזקה להתחיל דברים חדשים, אסרטיביות, אומץ, ספורט כתחביב או כמקצוע, הובלה ומנהיגות, הוצאה לפועל, ושאיפה כל הזמן להיות בעשייה.
ואכן מספרים שעוד בצעירותה נועה לא היססה להתקשר לטלוויזיה ולבקש חשיפה ללהקת "השכנים של צ'יץ".  המארס שמסמל את הצד הזכרי, מתאים לתיאורה כטום בוי בילדותה.

היופיטר בריבוע לסטורן במפה מעיד על צורך להגדיר לבד את המטרות ולהשיג תוכניות שמלווה לא פעם בעבודה לא קלה אך משתלמת.

סטורן (שבתאי) בצמידות לוונוס במזל סרטן, מעיד על אדם נאמן ואכפתי מאוד לחיי משפחה. הסטורן מעיד על צורך בקשר עם אנשים בוגרים ורציניים.
הירח ככל הנראה במאזניים (כיוון ששעת הלידה לא ידועה, יתכן שהירח בתחילת עקרב, אם נולדה בלילה) מדגיש ענייני יופי ואסתטיקה. צורך בשותפות ורגישות רבה לאחרים.
כוכב אורנוס במעלה אחרונה במאזניים מסמל צורך בחופש ובמרחב, יצירתיות, וכושר אומנותי מיוחד.